Sposób na kreatywne spędzanie czasu w domu – makijaże artystyczne 

Miałaś ochotę na miłe spędzenie wieczoru na mieście, ale pech chciał, że wszyscy znajomi są zajęci? Spędzenie czasu samej w domu wydaje się nudne? W końcu nie każdy lubi spędzać czas przed telewizorem czy przeglądając, po raz kolejny, tablicę na Instagramie. Najwyższy czas na znalezienie kreatywnego hobby, które Cię pochłonie i zajmie wolny czas.

Bądź kreatywna na… twarzy – makijaż artystyczny

Makijaż towarzysz każdej kobiecie w mniejszym lub większym stopniu. Niektóre dziewczyny nie wyobrażają sobie wyjścia do sklepu po bułki, bez zrobionego makijażu, a inne malują się tylko na specjalne okazje. Jednak czy myślałaś kiedyś o make-upie jako czymś kreatywnym? Jak o czymś co pozwoli na wyrażenie siebie i pokazanie swoich emocji? Jeśli nie, to czas to zmienić. W następny wieczór spróbuj stworzyć na swojej twarzy zupełnie nowy makijaż. Taki, którego raczej nie nałożyłabyś na wyjście na rodzinną imprezę.

Makijaż artystyczny daje mnóstwo satysfakcji i pozwala wydobyć z naszego serca uczucia, o których mogłyśmy nawet nie wiedzieć. Potraktuj to jak przygodę. Skupienie pozwoli Ci się rozluźnić, a czas minie bardzo szybko. Będziesz chciała więcej. Jeśli nie wiesz jak zacząć, na początku najlepiej spróbować odtworzyć makijaż ulubionej makijażystki, jeśli czujesz się na siłach na coś własnego – poszukaj inspiracji.

Makijaż artystyczny jeśli dziś nie jest Twój dzień…

Jeśli czujesz, że dziś nie jesteś w stanie wskrzesić ani odrobiny swojego artystycznego „ja”, ale lubisz makijaż i wydaje Ci się ciekawą formą spędzania wolnego czasu w domu, poćwicz technikę. Warto poszukać tutoriali, na YouTubie lub Instagramie, z czynnościami, które chciałabyś podszkolić. Masz nieskończoną ilość możliwości. Do dzieła! Kto wie, może odkryjesz nową pasję?